0
محصولات ثبت شده


درود بر شما

از اینکه نیاز را برای تحلیل و بررسی و خرید انتخاب کرده اید ، بسیار خرسندیم پیشنهاد می کنیم برای این که راحت تر از سایت استفاده کنید، مطالب را به دقت مطالعه فرمایید و در صورت نیاز با ما در ارتباط باشید.

سامانه نیاز متعلق به شرکت تولیدی مهندسی آسان بستان ایرانیان با مسئولیت محدود و به شماره ثبت 535062 و شناسه ملی 14008005681 و به مدیریت آقای حسین نائمی می باشد.

درباره ی نیاز


اولین نیستیم و بزرگترین هم نیستیم ولی تلاش می کنیم بهترین باشیم. ساده‌ترین و ملموس‌ترین و متفاوت ترین هستیم و همان طور که از نام سایت مشخص است تلاش می کنیم اکثر نیازهای شما را برطرف کنیم.

نیاز یک مرجع تخصصی نقد و بررسی و فروش اینترنتی کالا و خدمات در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا و خدمات مانند سوپر مارکت و خدمات ساختمانی و خودرو وکالای دیجیتال، لوازم خانگی، لوازم شخصی، فرهنگ و هنر و ورزش و سرگرمی و اغذیه با تنوعی بی‌نظیر در نیاز عرضه می‏‏‏‌شوند. نیاز با در اختیار داشتن سهم کوچکی از بازار عرضه اینترنتی کالا و خدمات در ایران سعی کرده با جمع آوری برندهای مختلف در کنار هم ، در همراهی مشتریان در فرآیند خرید و حفظ جایگاه بی‏‏‏‌طرفانه در میان آنها نهایت تلاش خود را می‌‏‏کند. کاربران و مشتریان نیاز می‏‏‌توانند با حق انتخابی کامل و با دریافت اطلاعاتی جامع برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود وب سایت نیاز را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالا و خدمات خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات شایسته مشتریان نیاز است .

کسب‌وکارهای بزرگ مدیون فکرهای بزرگ هستند و فکرهای بزرگ به اهداف بزرگ و ارزشمند می‌اندیشند. ما در نیاز برای انتقال تجربه‌ی «خرید باهوش» به مشتریان خود اهداف دقیقی تعیین کرده‌ایم و برای رسیدن به آن اهداف همه اعضای تیم طبق یک برنامه‌ی مدون تلاش می‌کنند.

ما در نیاز تلاش کردیم بستری فراهم کنیم که شما در عین اینکه خرید مايحتاج روزمره خود را به راحتی انجام می دهید و آن را درمحل خودتان تحویل می گیرید، بتوانید با معرفی نیاز به دوستان و آشنایان خود از نیاز کسب درآمد کنید. بدینصورت که شما با معرفی نیاز به تعدادی از دوستان و آشنایان خود، درصدی از مجموع خرید آنها را در هر ماه بر اساس ارزش فروش بعنوان هدیه دریافت می کنید ؛

همکاران ما در نیاز یا آن‌طور که ما خودمان اعتقاد داریم "اعضای تیم نیاز " افرادی پر از شوق خواستن و یادگیری هستند از خلاقیت‌شان برای پیدا کردن بهترین راه‌حل‌ها برای مسائل کاری استفاده می‌کنند و ذهن بازشان هر روز و هر لحظه برای بهبود فرآیندها تلاش می‌کند.

در تیم ما احترام متقابل، فارغ از سلسله مراتب یک اصل پذیرفته‌شده است و فضای دوستانه ی کاری‌مان باعث می‌شود حرفه‌ای‌ترها و کاربلدها، مهارت‌ها و فوت‌و‌فن درست انجام دادن کارها را بدون چشم‌داشت به هم آموزش دهند. در نیاز به تمام آنچه یک شرکت بزرگ باید برای آرامش و سلامت اعضای خود فرآهم آورد توجه شده است تا در تیم‌مان همه از سلامت جسمی، روحی، مالی و اجتماعی برخوردار باشیم.

سخن موسس


'نوروز 97 به زادگاه خودم روستای مرازاد از توابع شهرستان جلفا سفر کرده بودم و به خاطر کاری که داشتم کمی بیشتر از مسافران نوروزی در روستا ماندم و برای خرید به مغازه رفته بودم که از قضا پیرزنی آمد و نیم کیلو قند و یک روغن کوچک خواست که مغازه دار آن را روی میز گذاشت ولی وقتی پیرزن گفت بنویس به حساب از ارائه آن خودداری کرد وقتی علت را جویا شد مغازه دار عنوان کرد بدهی ات زیاد شده و پیرزن گفت پسرم می آید و حساب می کند که مغازه دار گفت پسرت پریروز اینجا بود و نداد ودیگر رفت نوروز بعدی می آید و من توان این کار را ندارم'

خوشبختانه یا متاسفانه من شاهد این صحنه بودم و این مسئله مرا سخت درگیر خودش کرد که چرا بايد کرامت انسانی یک فرد که بیشتر از هفتاد سال با آبرو داری زندگی کرده اینطور بخاطر مبلغی که حتی به ده هزار تومان هم نمی رسید از بین برود و این فکر مثل خوره به جان من افتاد و به فکر چاره ای برای این موضوع افتادم و تلاش کردم بستری را فراهم کنم که اولا امکان خرید مايحتاج از دور برای خود و دیگران را داشته باشد و در ثانی قشر متوسط و ضعیف جامعه بتوانند با مصرف مايحتاج امروز خود آینده خود را تضمین کنند البته می دانم بسترهای زیادی برای تأمین آینده وجود دارد که از جمله آنها می‌توان به انواع بیمه ها و پس انداز بانکی و بازار یابی شبکه ای اشاره کرد ولی هیچکدام از آنها قشر ضعیف جامعه را پوشش نمی دهند چرا که بانک‌ها و بیمه ها جهت تامین آينده نیاز به سرمایه گذاری امروز دارند و قشر ضعیف جامعه در پرداخت هزینه های امروز زندگی خود نیز مشکل دارند و از سرمایه گذاری برای آینده ناتوانند واما بازار یابی شبکه ای هم در جامعه ما، کالاهای مايحتاج روزمره قشر ضعیف را یا ندارند و یا بصورت عمده می فروشند ضمن اینکه هیچ کدام از آنها سرویس تحویل در محل ندارند و غالباً خارج از شهر می باشند که دسترسی به آنها و خرید روزانه برای قشر ضعیف امکان پذیر نیست و نیاز مقدمه ایست برای آن هدف بزرگ باشد که روزی بتوانیم در سرتاسر کشور خدمتگزار مردم عزیز کشورمان باشیم و آنطور که هدف گذاری کردیم کرامت انسانی کسی بخاطر مشکلات مالی خدشه‌دار نشود و کسی نگران تامین هزینه‌های آینده خود نباشد.

مشتری مداری

مشتری مداری در رأس ارزشهای حاکم در نیاز است و از آنجا که خریداران همیشه ولی نعمت ما هستند تمام فروشندگان و همکاران ما در نیاز می دانند جلب رضایت مشتری بالاترین اولویت همه ما در نیاز است ما در نیاز؛ فروش کالا و خدمات را بخشی کوچک از تعهد خود می دانیم و آنچه مهم تر است ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان؛ پس از خرید و انجام به موقع تعهدات و پشتیبانی لازم و جلب رضایت مشتریان است

در راستای سیاست های مشتری محور نیاز و به منظور سازگاری با شرایط اقتصادی جامعه قوانینی برای فروش کالا و خدمات وکار در نیاز وجود دارد که عمل به این قوانین منجر به رضایت مشتریان و جلب اعتماد آنها و از همه مهم‌تر ايجاد تجربه ای عالی در خرید مشتری از نیاز می شود و همچنین عمل به این قوانین باعث جلوگیری از سوء استفاده معدود فروشندگان و همکاران متخلف ، از سایت نیاز خواهد شد.

عملکرد فروشندگان و همکاران بر اساس چندین معیار سنجیده خواهد شد و فروشندگان و همکارانی که از عملکرد و استاندار با کیفیت مورد نظر نیاز برخوردار نباشند حریمه شده و یا با آنها قطع همکاری خواهد شد و به کسانی که استاندارد های لازم را با کیفیت بالا کسب کنند نشان لیاقت اعطا خواهد شد و چون نظرات مشتریان در این امر خیلی موثر است خواهشمندیم با نظر دهی نسبت به همکاران و فروشندگان و کالاهای انها مارا در ارائه خدمات بهتر به خودتان یاری نمایید.

ویژگی های فروشگاه نیاز

نتیجه‌‌گرایی

به‌نتیجه رساندن کار اهمیت فوق‌العاده‌ای برای ما دارد از نظر ما فروش کالا و خدمات بخشی کوچک از تعهد ماست • با ژرف‌نگری به‌ مسائل می‌پردازیم • پیش‌قدمی، مسئولیت‌پذیری و تعهد از ویژگی‌های بارز ماست • بهره‌وری درست از کلیه‌ی منابع مالی و غیر مالی برای ما اهمیت فوق‌العاده‌ای دارد • الگوی عملی یکدیگر هستیم • در عین وابستگی حداقل به‌یکدیگر، با هم بسیار هم‌سو و هم‌مسیر هستیم

اشتیاق برای تعالی‌‌

بلندپرواز و ایده آل گرا هستیم • مشتاقیم که چابک بمانیم و به‌سرعت هم یاد بگیریم • با آغوش باز از تغییر و تحول استقبال می‌کنیم • منتقد شماره‌ی یک خودمان هستیم •با آرامش و روی گشاده و گوش شنوا آماده دریافت نظرات مشتریان و کاربران خود هستیم.باهوش و خلاق هستیم و در عین حال ساده کار می کنیم.

کار گروهی‌‌

به صداقت و شفافیت باور داریم • می‌دانیم که برای ایجاد اعتماد باید آن را خودمان بسازیم • نگاه متفاوت داشتن مانع از تعهد ما نمی‌شود • ما همواره به‌دنبال ارتباط مؤثرتر هستیم • برای ایجاد بهترین تیم، بهترین‌ها را جذب می‌کنیم • همواره مشتاقیم شبکه‌ی ارتباطی خود را گسترش دهیم و از آن بهره‌ بگیریم

‌‌هدف

هدف ما رسیدن به نقطه ایست که در جهان بتوانیم کرامت انسانی را حفظ کنیم و کسی بخاطر مشکلات مالی از تامین مایحتاج روزمره زندگی عاجز نباشد و چون می دانیم برای رسیدن به این هدف بزرگ باید سالها با فکر و اندیشه و بی وقفه تلاش کنیم کمر همت بسته ایم و در این راه از تمام افراد همفکر و همسو استقبال می کنیم